Sciagnij player flasha
O firmie

Firma REDO istnieje na rynku już kilkanaście lat. Od samego początku specjalizowała się w dystrybucji piwa i napojów, żeby w krótkim czasie dołączyć do swojej oferty wina i alkohole mocne. Pierwsze lata działalności to skupienie się na obsłudze rynku lokalnego i budowanie wizerunku pewnego i wiarygodnego dystrybutora alkoholi. W kolejnych okresach firma prowadziła ekspansję terytorialną, otwierając nowe oddziały w północno - wschodniej Polsce. Rezultatem naszej pracy jest obecnie prowadzenie sześciu centrów dystrybucji posiadających znaczące powierzchnie magazynowe jak również flotę transportową. Jesteśmy obecni w Augustowie, Białymstoku, Ełku, Mrągowie, Olsztynie i Suwałkach.
Z wymienionych lokalizacji prowadzimy dystrybucję alkoholi na większości terenów administracyjnie oznaczonych jako województwo podlaskie i warmińsko-mazurskie. Jest to stan na dzień dzisiejszy, w przyszłości planowana jest dalsza ekspansja terytorialna.

Prócz działalności dystrybucyjnej REDO Sp. z o.o. wypracowuje sobie również silną pozycję na rynku usług logistycznych i transportowych. Korzystne rozmieszczenie oddziałów, magazyny o łącznej powierzchni prawie 8.000 m2, jak również kilkadziesiąt samochodów ciężarowych o zróżnicowanym tonażu powodują, że jesteśmy wiarygodnym partnerem dla firm zainteresowanych współpracą w tym zakresie na terenie północno-wschodniej Polski.
Od kilku lat współpracujemy z firmą Coca-Cola, prowadząc na jej rzecz usługi logistyczne w zakresie dystrybucji napojów i urządzeń chłodniczych. Od 2004 r jesteśmy partnerem firmy Distriland wchodzącej w skład grupy Frans Mass, z którą współpracujemy prowadząc dystrybucję przesyłek całopaletowych na terenie województw podlaskiego i warmińsko- mazurskiego.
Jesteśmy również zainteresowani, ze względu na posiadanie w obsłudze ponad 2 tysięcy detalicznych punktów handlowych, świadczeniem usług badań rynku, ze szczególnym uwzględnieniem produktów FMCG.

2019 © 4e agencja reklamowa