Sciagnij player flasha
Dystrybucja alkoholi

OBSŁUGA KLIENTA: PRZEDSTAWICIELE I DYSTRYBUCJA

Kluczowym obszarem działalności REDO Sp. z o.o. jest dystrybucja alkoholi. Firma posiada bardzo gęstą sieć dystrybucyjną, korzystnie rozmieszczone oddziały oraz znaczącą na obsługiwanym rynku liczbę przedstawicieli handlowych. Powoduje to, że docieramy do większości punktów handlowych na danym terenie, włączając w to wszystkie punkty sezonowe, co ze względu na specyficzny charakter obsługiwanego terenu oraz dystrybuowanych produktów ma niebagatelne znaczenie. Nasi przedstawiciele handlowi odwiedzają klientów przynajmniej dwa razy w tygodniu. Poza zbieraniem zamówień służą również profesjonalnym doradztwem w zakresie budowania półki produktów, optymalizacji stanów magazynowych jak również
zwiększaniem bieżącej sprzedaży. Poza przedstawicielami handlowymi w terenie do dyspozycji naszych klientów są również Działy Obsługi Klienta w poszczególnych oddziałach firmy. Aby dopełnić zadowolenia klientów, szczególną uwagę przykładamy do realizacji składanych przez klientów zamówień. Naszym głównym atutem jest szybka realizacja dostaw towaru do sklepów i punktów gastronomicznych.

DO KOGO STARAMY SIĘ DOTRZEĆ?

Pisząc ogólnie staramy się być dostępni dla każdego potencjalnego klienta, który zainteresowany jest naszym asortymentem towarów. Prezentując bardziej szczegółowo jesteśmy obecni w sklepach spożywczych, sieciach sklepowych, barach, restauracjach, punktach gastronomicznych, stacjach benzynowych i wszędzie tam gdzie może być prowadzona sprzedaż alkoholi.

ASORTYMENT I CENY

Naszym niepodważalnym atutem jest bardzo szeroki asortyment piw, alkoholi mocnych, win i napojów bezalkoholowych. Posiadamy w naszej ofercie wszystkie piwa głównych browarów funkcjonujących na polskim rynku jak również szereg piw lokalnych. Jeżeli chodzi o alkohole mocne, zapewniamy dostępność wszystkich popularnych pozycji na polskim rynku jak również duży wybór alkoholi zagranicznych. Asortyment win to kilkaset pozycji reprezentowanych przez najbardziej popularne na polskim rynku wina hiszpańskie, włoskie, francuskie, bułgarskie, niemieckie po tzw. wina nowego świata jak: RPA, Chile, Australia, Argentyna, Meksyk oraz wina kalifornijskie. Uzupełnieniem asortymentu są napoje bezalkoholowe.

Poza szerokim asortymentem, naszym kolejnym atutem są konkurencyjne ceny, które możemy oferować naszym klientom dzięki znaczącej sile zakupowej naszej firmy na rynku producentów z branży piwno-alkoholowej.
Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez 6 dni w tygodniu, zapewniamy pełen profesjonalizm i zadowolenie z naszych usług.

2019 © 4e agencja reklamowa